WhatsApp hesabına sızmak

gokbel

Çalışkan Üye
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
101
Beğeniler
9
Başka Birinin WhatsApp Hesabına Sızmak

İstediğiniz Birinin Whatsapp’ına Sızın
Kullanacaığımız uygulamanın ismi “

Bu uygulama ne işe yarar: Tek cihazda 2 WhatsApp hesabı kullanma imkanı da veren uygulamayla sevgilinizin arkadaşınızın WhatsApp kişilerinden sohbet geçmişine, son gönderdiği fotoğraf ve videolardan sohbet listesine her yerden erişme şansınız oluyor.
Başka bir kişinin telefonuna nasıl bağlanılır ?

Başka bir kişinin Whatsapp ına bağlanmak için ilk olarak telefonuna fiziksel erişim sağlamanız gerekmektedir,telefona kişisel erişiminiz var ise yapacaklarınızı anlatayım.Uygulamayı açıyoruz karşımıza bir QR kod çıkacak.

Ardından hedef kişinin telefonunda Whatsapp’a giriş yapıyoruz , sırasıyla ayarlar>Whatsapp web ve QR kodu okutuyoruz ve bağlantımız gerçekleşti.

Telefonumuzda başka biriinin Whatsapp’ı açıkken kendi whatsappımıza veya başka bir Whatsapp’a nasıl bağlanacağız?
Whatsapp For Whatscandan nasıl kurtuluruz ?

Ayarlar> > Tüm bilgisayarlardan çıkış yap. Belirli aralıklarla kontrol etmenizi tavsiye ederim

Parallel Space

Parallel Space uygulamalarımız klonlamayı sağlayan bir uygulama.

kullanarak aynı zamanda bir çok kişininde Whatsappınıda gözlemleyebiliriz.
Uygulamaya giriyoruz , Whatsapp’ı seçiyoruz
ardından kendi hesabımızın giriş bilgilerini giriyoruz , bu kadar kolay.

Yanımızdaki kişiye QR kodu nasıl okutturacağız ?

Yanımızdaki kişinin telefonunun şifresi varsa bilmemiz gerekiyor diyelim bilmiyoruz , telefonunu kullanmak için izin isteyebilirsiniz ardından QR kod okuyucusu açıkken anlık olarak kişinin dikkatini dağıtıp kendi telefonumuzda bulunan QR kodu okutabiliriz.Ama diyelim ki Whatsapp Web hakkında en ufak bir bilgisi yok o zaman farklı bir özellik Whatsappı daha güzel yapıyor vb. bahanelerle kolayca okutabiliriz birşey değişmeyincede senin telefonda işe yaramıyor gibi basit bahanelerle işin içinden çıkabiliriz.Ama diyelim ki kişi bizi tanımıyor kişiyle aramızda bir bağ kurup o kişinin güvenini kazanmalıyız bunu nasıl yapacağız ?
Öncelikle kişiye kendimizi güzelce tanıtmamız gerek , beden dili (mimikler,el hareketleri vs.)çok önemli bunun yanı sıra kişinin fikir yapısı hakkında bilgi sahibi olup onun fikirlerini destekleyici konuşmalar yapabiliriz.Bu sayede kişinin güvenini sağlayıp telefonuna fiziksel erişim sağlayabiliriz.
Kaynak:
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst