Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Websitenizi Güzel Tanıtacak WebView | Benzersiz Bir Uygulama | Ucuz Fiyat ve Kaliteli Tasarım

Katılım
14 Nis 2020
Mesajlar
5
3DrXuw.jpg

hyrBeO.jpg

UB4oWJ.jpg

- Dil seçenekleri isteğinize göre ayarlanır ve çoklu dil özelliği ekleyebilirsiniz. Uygulamanız istediğiniz dillere göre yeniden düzenlenir. Sitenizin çoklu dil desteği varsa ve bunu bir bağlantı yönlendirmesi ile yapıyorsa uygulamanızda buna göre sistemin diline göre otomatik olarak uygulamayı ve sitenizi uygun dil seçenekleri ile kullanıcıya sunar.

- Google Play hizmeti ile uygulamanızı geliştirici konsol hesabınıza yükleriz ve uygulama için görseller ve grafik seçeneklerini özel olarak hazırlar ve uygulamanıza göre bir kısa açıklama ve uzun açıklama yazarız ve tam otomatik olarak Gold Paket ile uygulamanızı kullanmaya ve yayınlamaya hazır size sunarız.

- Uygulama tamamen bize ait olmaktadır ve içerisinde bulunan tasarım ve kodlar bize ait. Splash Screen(Başlangıç Ekranı) ve Ana Menü arasında animasyonlu geçişler bulunmaktadır.

- Uygulamada hiç bir hata bulunmamaktadır. Aksi bir durumda bütün müşterilerimize hatalar düzenlenmiş uygulama sunarız.


Demo Uygulama

- Turks Webview Demo APK

İletişim ve Satış için

WM Root ÖM <<>> Whatsapp İletişim(TIKLA)
 
Google ads alanı