Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

V01D Farkıyla Shell - Admin Satışı

v01d

Platin Üye
Selamlar,
Forumdaki konularımı görmüşsünüzdür neredeyse her kategoride hizmetim mevcut.

Uzun süredir yaptığım her işte hiçbir şikayet almadan devam ediyorum.

Düzgün hizmet verdikten sonra karşılıklı çıkarlarımız için daimi olarak çalışacak arkadaşlar ile çalışmak isterim. Bu yüzden ve nakit ihtiyacı sebebiyle shell - admin satış konumu tekrar aktif ediyorum.

DA/PA 1-10 Arası Tane / 10 TL
DA/PA 11-20 Arası Tane / 30 TL
DA/PA 20-30 Arası Tane / 60 TL
DA/PA 30 & üstü Tane / 100 TL
Çöp (Kontrolsüz) / Tane 3 TL (bu satışa sonradan destek verilmeyecektir. ( sansürlenmiştir ) oynamak anti kasmak isteyenler bunu alabilir.)

olarak shell ve admin bilgileri iletebilirim.

Satılacakların genel özeti:
En az 3 yıllık aktif loglardan gelmektedir yani satılacak shell ve girişler eski siteler olup aktiftir.
Shell ve admin yetkileri kontrol edilerek iletilecektir.
Sitelerin geneli shell olarak iletilir ve WordPress tir.
Belirli uzantılar tercih edebilirsiniz com net org in ac gov vb (edu gov ac gibi kamusal uzantı fiyatları farklıdır).
Shell ve adminle ilgili işlem sağlayamamanız durumunda anında telafi.
Satılan bilgiler anında tarafımdan silinir.
Daimi müşteriler için beğenmeme durumunda değiştirme imkanı.
Toplu alımlarda hediyeli gönderim.

NOT: Shell ve girişler log olarak SADECE bana gelmektedir. Sıralamada gördüğünüz shell sitelerinin çoğu bana ait bu sebepten elimde 5000 civarı ve her an artmakta loglar bulunmakta nakit ihtiyacından kısa süreli satış yapacağım. Hali hazırda hacklink paneli almak isteyenler diğer konularımı inceleyebilir.

NOT 2: Liste iletmiyorum. Referans bolca iletilir. Liste benzeri önizleme isteyenler hacklink panelimden demo hesap isteyebilir.

ÖDEME
Daimi müşteriler için önce bilgiler iletilir.
İlk defa çalışacaklarım için yarısı önden alınır.

Minimum satış tutarı 200 TL

arkadaş ile ticaret yapıldı , kesinlikle güvenilir , uzun süre çalışacağız inşallah .

Google ads alanı