Ücretsiz - Yatırımsız Bnb Coin Musluk Sitesi

coinbozan

Üye
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır kullandığım yabancı bir BNB faucet sitesini size tanıtmak istiyorum.
Meksika da işletmeleri var ve Google haritalarda detayları görebiliyorsunuz.
4 dilde hizmet veriyorlar ancak epostalara sadece ingilizce olarak cevap veriyorlar.

3 Kere ödeme aldım ufak miktarlarda ancak artık ödeme talep etmiyorum çünkü hesabınızdaki kazançları hemen çekmezseniz ekstra kazanç imkanları mevcut.

Site güvenilir ve kesinlikle yatırım gerektirmiyor. günde ortalama sadece musluktan 0.50 - 1$ civarı kazanıyorum, referanslarım sayesinde.

Ancak eğer Anketler ve Teklif duvarlarını tamamlarsanız günde 20$ bile kazanabilirsiniz. Tabi her zaman anket olmuyor ve bazı anketleri yanlış ve çelişkili cevapladığınız için iptal olabiliyorlar. Ama genel sonuca baktığınızda siz her zaman karlı oluyorsunuz.

Size önerim Timewall ve Monlix menüsündeki şirketlerin görevleri tamamlamanız. Çünkü bunlar hemen onaylanıyor ve İptal edilmiyorlar.

CPX Menüsündeki anketler çok kazandırıyor ancak bazı durumlarda iptal edilebiliyorlar, ben daha önce oradan da ödeme aldım.

Bu site aracı bir site ve kazançları sizin ne kadar anket ve teklif görevlerini tamamladığınıza bağlı. Belirli bir yüzdelik kendilerine alıyorlar ve bize anlık ödeme yapıyorlar.

Uzun zamandır bu tarz sitelerde kazanç sağlıyorum ancak bu henüz daha 1 senelik bile değil ve çok güzel etkinlikler düzenliyorlar, gerçekten güzel kazançlar mümkün. Ben siteyi beğendim.

Eğer benim referansım olursanız bende sizin tüm kazançlarınızdan %10 ile %20 arasında komisyon kazanacağım, ancak siz aynı miktarı kazanacaksınız ben ekstra kazanacağım.

Referanslı Üyelik için

Referanssız Üyelik için

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar