Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Tüm Sektörlerde Reklam Açılır

Katılım
16 Şub 2020
Mesajlar
1
Müşterilerimin yoğun olarak istediği kelimeler başında ; +18 kozmetik siteler , ( sansürlenmiştir ) reklamları , Paykasa reklamları , Kripto para adwords reklam , Smm panel reklam verme , Bitkisel ürün siteleri , ( sansürlenmiştir ) sitesi adwords için yoğun olarak çalışmalar yapmaktayız. Sizlerde bana reklam açtırmak istiyorsanız iletişim kanallarından bana ulaşabilirsiniz.
Tüm sosyal platformlarda kullanabileceğiniz sınırsız cloaker hizmetimiz aktiftir.Kurulumdan reklam yönetimine kadar sadece ücreti 750 TL dir. Teamwiewer ve ya Anydesk ile bağlanıp tüm işlemlerinizi beraber yapıyoruz. Php kod yapısına sahip tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz.Sektör farketmeksizin reklamlarınız aktif olacak 20-30 dk içerisinde yayına girecektir. Sizlerde adwords cloaker arıyorsanız hemen bize ulaşın. Reklamlarınızı hemen yayına alalım.

İletişim


Skype : yunusemregungor12

Mail : [email protected]

İllegal Google adwords reklam verme , illegal kelimede reklam verme , ( sansürlenmiştir ) reklamı verme , bitkisel ürün reklamı verme , paykasa adwords reklam verme, paykasa reklamı verme, canlı ( sansürlenmiştir ) adwords reklam verme, canlı ( sansürlenmiştir ) adwords reklam verme
 
Google ads alanı