Sponzy – İçerik Oluşturucularının Proje Scripti İndir

batuhanqq

Çalışkan Üye
Katılım
9 May 2018
Mesajlar
140
Beğeniler
1Sponzy v5.4 , internet üzerinden bağış veya destek toplamak amacıyla kullanılan bir yazılımın sürümüdür. Bu yazılım, kişilerin online platformlar üzerinden bağış alabilmelerine olanak tanır ve çeşitli özellikler sunar.
, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay entegrasyon seçenekleri ile öne çıkar. Bu script sayesinde kullanıcılar, projelerine destek olmak isteyen kişilere ulaşabilir ve bağış toplama süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. Aynı zamanda, Sponzy’nin raporlama ve analiz araçları sayesinde kullanıcılar, bağışlar hakkında detaylı bilgiler edinebilir ve stratejilerini buna göre şekillendirebilirler.

Sponzy v5.4 scripti, güvenli ödeme sistemleri entegrasyonu ve mobil uyumluluğu gibi özellikleriyle de dikkat çeker. Bu sayede, kullanıcılar istedikleri cihazdan kolayca bağış yapabilir ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirler.

is a platform where content creators, writers, designers, developers, photographers or any other branch can monetize their content by receiving subscriptions from their most loyal followers or just anyone who likes their work. They can create free and premium posts for their subscribers.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular Forum Tarih
B Ücretsiz Scriptler 0 52
B Ücretsiz Scriptler 0 50
B Ücretsiz Scriptler 0 44
B Ücretsiz Scriptler 0 46
B Ücretsiz Scriptler 0 49
B Ücretsiz Scriptler 0 55
B Ücretsiz Scriptler 0 78
B Ücretsiz Scriptler 0 58
B Ücretsiz Scriptler 0 266
B Ücretsiz Scriptler 0 212
B Ücretsiz Scriptler 0 186
B Ücretsiz Scriptler 0 201
B Ücretsiz Scriptler 0 189
B Ücretsiz Scriptler 0 312
B Ücretsiz Scriptler 0 385

Benzer konular

Üst