🚀 Profosyönel page speed Çalışması 🚀 %100 Domaine Lisanslı eklenti 🚀 Manuel işlemler

aLLioni

Yeni Üye
1.png
2.png

3.png

4.png
5.png

6.png
7.png

8.png
9.png

10.png

11.png
12.png
13.png

15.png

UCRET.png

______________________MUTLU MÜŞTERİLER _________________________

SeoBayi' Alıntı:
Arkadaş ilgili bir kişidir, iç optimize ile ilgili bir çok iş verildi SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM ALDIM.
( Kişi güvenilirdir. )
gomes3434' Alıntı:
Page Speed optimizasyonu hizmeti alındı. Arkadaşımız son derece ilgili ve konuya hakim yapılanlar rapor halinde tarafımıza sunuldu tavsiyem olur
malponur' Alıntı:
Hizmet cok kaliteliydi, kusursuz tamamlandi.
Arinars' Alıntı:
Uzun süredir çalışıyoruz, kendisi gerçekten çok nazik bir insan. Kendisine referansım, pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.
Cincincomtr' Alıntı:
Arkadaşın maşallahi var temadaki sıkıntımız büyüktü kaç kişiyle gorussek 50 nin üzerine çıkmaz sizin pagespeed skorunuz demelerine rağmen değerli hocam mobil ve destop skorlarimizi zirveye taşıdı. Şaşkınlıkla izlemekteyim. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışabilirsiniz. İş ahlakida gayet yerinde. Tekrardan teşekkür ederiz kendisine
ibrahimdurmus' Alıntı:
Kendisi güvenilir birisidir, Teknonext.net sitem için iletişime geçtim ve hızlı bir şekilde işlemi tamamladı. Açılması uzun süren sitem gayretleri sayesinde bir kaç saniye de açılıyor. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
yalnizliklaoldu;1076661037' Alıntı:
superonlinechef;1076714579' Alıntı:
Yeni aldığımız bir site için çalışma alındı gözle görülür bir fark oluştu ücretsiz olarak da bir kaç eksiği de tamamlandı kendısnı tesekkur edıyorum ileri de yine çalışacağız gibi :)

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar