Profesyonel Çalışmak İsteyenlere...

webmasterSeo

Yeni Üye
Selam dostlarım ve hocalarım,

Profesyonel olarak SEO çalışması yapıyorum. Sosyal medya, backlink, tanıtım yazısı sağlamaktayım. Daha önce İstanbul, Ankara, Gaziantep, İzmir, Ataköy, Bakırköy, İstanbul, Avcılar, Şirinevler, Mersin, Eryaman gibi güçlü illere çalışma yaptım. Sadece 1 kişi ile anlaşacağım ve onunla çalışacağım. Patron - işçi ilişkisinden çok abi - kardeş ilişkisine önem veriyorum. Üst düzey PhP biliyorum, AMP konusunda uzmanım.

Her hafta kendime link çıkartmaktayım. Çıkarttığım sitelerin Alexsa ve DA/PA'ları yüksek vip siteler olur genellikle. Çıkarttığım sitelere istediğin kadar link ekleyebilirsiniz. Ayrıca sitelerde sizlerden başka kimsenin linki olmaz. Yani sadece bir kişi ile çalışacağım. Linkim kalktı, silindi diye problemler yaşamazsınız. Çünkü sitelerim piyasada ortalık malı sitelerden değil. Hepsini kendim çıkartmaktayım ve piyasada kimsede olmaz. Kolay kolay da linkleriniz silinmez. Eğer benimle çalışırsanız 1 ay içerisinde siteleriniz yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Her hafta raporunuz atılır. Yapılan çalışmayı görürsünüz.

Maaşlı olarak çalışmayı tercih ediyorum. Sizlerden tek isteğim ödememi aksatmamanız.

Çalışmak isteyenler pm. ile skype atabilirler. Teşekkürler...

Bu arada referanslarım: Ataköy, Bakırköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Avcılar, Şirinevler, İstanbul, Ankara, Eryaman, Gaziantep

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar