Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

PİYASADA HACKLİNK KALMAMIŞ!! HEPSİNİ ALIYORUMM

Arkadaşlar selam linklerine güvenen, spam skorları düşük olan da ve pa değerleri ortalama index sayıları fazla olan kısacası elinizde ki güzel bütün linkleri alıyorum. Hacklink, Backlink falan fark etmez güzel olsun yeter. sektör xyz skpye : live:.cid.8bf927bdea16c290

selamlar, bende legal sektör için arıyorum. konu sahibinin izniyle @whoiamx telegram kanalını ekleyebılırsınız.

250 Tane sitem var - Hepsi Bana Ait - Her gün düzenli içerik giriyorum - Alexa değeri 700k-3000k arası değişiyor - Hitleri 200-900 arası - pa değeri 20-35 arası da değeri 35-40 arası - link aylık 20 tl - tanıtım sınırsız 20 tl - pm gönderdim alım yapacam yazdı 2 gün önce, 2 gündür dönüş bekliyoruz. listeyi görmek isteyenler https://ruf3.com/reklam/

Google ads alanı