Mart Çekirdek Güncellemesi

arag0n

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Google geçen gün Mart çekirdek güncellemesi duyurdu.
Sıralamada 2. Sayfada olan sitemiz komple sıralamadan çıktı böyle bir durum yaşayan var mı?
Bu durumda ne yapmalıyız ?
Silinen linkim yok hack link almadım spam skoru 1 sayfada olumsuz bir şey yok görünmüyor yani. Haber sitelerinden footer link aldım sadece fikirlerinizi bekliyorum.
Herkese iyi forumlar...

Cosmo

Çalışkan Üye
Güncellemeler sürekli geliyor, her gelişte birine iyi birine kötü oluyor. Bu güncelleme biraz sıralama odaklı ama içeriğe de önem veriyor. Hacklink almadım derken haber siteleri çok mu iyi sizce sektöre göre ? (:) Zaten büyük haber siteleri dışında diğerlerini de çok güçlü görme. Diğerleri aynı haberi spinleyip veya kaynak gösterip giriyor çünkü. Ama genel olarak içeriğe dikkat etmekte ve son 10 gün neler yaptığını kontrol etmekte fayda var .. Ek olarak güncellemelerin etkileri haftalara yayılabiliyor, acele etmemek gerek.

arag0n

Yeni Üye
Güncellemeler sürekli geliyor, her gelişte birine iyi birine kötü oluyor. Bu güncelleme biraz sıralama odaklı ama içeriğe de önem veriyor. Hacklink almadım derken haber siteleri çok mu iyi sizce sektöre göre ? :)) Zaten büyük haber siteleri dışında diğerlerini de çok güçlü görme. Diğerleri aynı haberi spinleyip veya kaynak gösterip giriyor çünkü. Ama genel olarak içeriğe dikkat etmekte ve son 10 gün neler yaptığını kontrol etmekte fayda var .. Ek olarak güncellemelerin etkileri haftalara yayılabiliyor, acele etmemek gerek.
Güncellemeden bir gün önce ortalama 30 35 tane footer link aldım haber sitelerinden değerleri düşüktü sitelerin da pa olarak bunları reddetmeli miyim

Cosmo

Çalışkan Üye
Güncellemeden bir gün önce ortalama 30 35 tane footer link aldım haber sitelerinden değerleri düşüktü sitelerin da pa olarak bunları reddetmeli miyim
Disawow gerek yok ama haber siteleri mantıklı değil. Tabi ki bu benim nacizane fikrim. İçeriklerinizin kalitesini arttırın, yani baktığım zaman sıralama ve içeriğe yönelik ipuçları var açıklamalarda ..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar