Koineks Borsası HK.!

Bitcoinci

Çalışkan Üye
Bilindiği gibi Türkiye'de bilinmiş 3 borsa var
-Paribu
-Koinim
-Koineks

Bu üç firmadan sadece 1 tanesini kullanma ihtiyacı hissettim ve içlerinden koineks'i tercih ettim. Bu borsanın ilk günlerden hızlı onay işlemleri yatırma alma konusunda ki güzel tutumları hoşuma gitmişti.

Şuan ödeme işlemlerini uzattıkça uzatıyorlar. Cevap vermemeler burnu dik tavırlar umursamamaları artık kriz derecesine ulaştı.
Kendilerini ya bulundukları İTower'da yerden yere vurucam yada adam akıllı hizmet verecekler yada üzerlerine çok güzel bir çamur atacağım ve o çamuru temizleyemeyecekler. Telefonlarına 1 Allah'ın kulu ulaşamazken destek dedikleri o saçma mesaj alanınada bakmayı bırakın göz bile gezdirmiyorlar.

Bu şahısların borsasını kullanan ve bana konu altında benim işimi hızlı çözüyorlar sorun yaşamadım diyenler...

Bu şahıslar para kazandıkça elini ayağını çeken tipler. Bu şahıslar para kazandıkça umursamaz olan kişiler.
Günlük olarak 6 bin lira yatırıyorum. Her seferinde 3 saatten önce işlem yapamıyorum. Korkuyorum ki içerde birikmiş olan yüklü miktarda paramıda alamayacağım.

Ben tecrübe edindim. Ben tavırlarını ve tutumlarını yaşadım. Bu deneyimimi buraya yazdım.
Kendime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..
Not : Konuyla ilgili Cumhuriyet Baş Savcılığından Saygı değer bir vekil benim ile iletişime geçti konuyla ilgili davet etti kendileri. Saat 14:00'da Anadolu Adliyesinde olacağım
Not : Evet almış olduğum karar doğrultusunda bugün kendilerini yerlerinde ziyaret edeceğim. Kendileri ofis dedikleri alanda bulunmuyorlarmış

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar