jQuery & PHP Örnek Uygulama Eğitim Seti

wbmstr

Paylaşımcı Üye
Merhabalar,
Bu güne dek, hazırlamış olduğumuz eğitim setinden bir çok insan faydalandı ve yaptıkları işte yeni bir ufka eriştiler. Eğitim setimizden yararlanarak bir çok kişi kendi oyunlarını, nitelikli ve kapsamlı web uygulamalarını jQuery ve PHP nin müthiş uyumunu kullanarak hazırlamaya başladı.
Hazırlamış olduğumuz bu eğitim setini, 2015 yılbaşına özel 31 Ocak'a kadar %30 indirim yaparak satışa sunduk.

Eğitim setinin içeriği nasıl ?
jQuery ve PHP Eğitim Seti toplamda 106 video ve yaklaşık 16 saatlik videolardan oluşmaktadır.jQuery ve PHP kullanılarak ileri seviye örnek uygulamalar geliştirilmiştir. jQuery ile ajax kontrollerinin nasıl kullanılacağıda ayrıca ele alınmıştır.jQuery eğitim seti tamamen sesli ve Türkçe anlatımlardan oluşmaktadır.

jQuery Eğitim Setinde neler anlatılıyor ? Bana ne kazandırır ?
jQuery eğitim setinde, ismindende anlaşılacağı gibi web dünyasında rastladığımız bazı örnek uygulamaların nasıl geliştirildiği anlatılıyor.jQuery ile etkileşimli web uygulamalarının nasıl geliştirildiği bol örnekler ile açıklanıyor.Ayrıca bu set ile “AJAX” ın ne olduğunu öğrenecek ve sayfa yenilemeden işlem yapma özgürlüğüne kavuşacaksınız.Set boyunca jQuery deki “AJAX” metodları enine boyuna incelenmiştir.

Eğitim setinde ne gibi örnek uygulamalar geliştirildi ?
Şuan piyasada bulunan bir cep telefonunu jQuery ile geliştirme deneyimi yaşayacaksınız. Web sitelerinde sıkça rastladığımız il-ilçe uygulamalarından tutun,farklı tarzda oyunlara kadar bir çok uygulama ele alındı.
Facebook’da resim etiketleme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini hiç merak ettinizmi? Ya da Windows ortamındaki Paint uygulamasını web ortamında kodlamak istemedinizmi? Cevabınız eğer evet ise bu merakınızı bu set ile giderebilirsiniz.Eğitim boyunca jQuery ve PHP ile resim etiketleme ve paint uygulamaslarını nasıl geliştirilebileceği enine boyuna anlatıldı.

Bir jQuery plugin’i(eklentisi) nasıl yazılır, bunuda eğitim seti ile öğreneceksiniz.Sizde kendi jQuery eklentilerinizi yazabilecek ve farklı projelerde farklı kod yazma yükümlülüğünden kendinizi kurtaracaksınız. Programcılık hayatınız boyunca bir oyun nasıl yazabilirim sorusu bir kerede olsa aklınızdan geçmiştir.Bu set ile aklınızdan geçmekten çıkacak jQuery ile oyun yazacak konuma geleceksiniz.Set boyunca Kartlar İle Hafıza Oyunu ve Kayan Yazı Oyunu geliştirilmiştir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar