Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

İşte WhatsApp'ın Dudak Uçuklatan Günlük Mesajlaşma Sayısı

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
2,800
whatsapp-promo.png
WhatsApp, 10 yıllık geçmişinde her dönem en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olmayı başardı. Geçen 10 yılın ardından Facebook CEO’su Mark Zuckerberg WhatsApp’ta günlük mesaj sayısını açıkladı. Mesaj sayısı ve kullanıcı sayısı WhatsApp’ın liderliği bırakmayacağını gösterir nitelikte.

WhatsApp’a rakip olarak en güçlü adaylardan biri olan WeChat, kullanıcı sayısını 1 milyarın üzerine çıkardı ancak yine de WhatsApp’ın yanına pek yaklaşamıyor. WeChat’in ardından Facebook Messenger ve iMessage gibi mesajlaşma uygulamaları gelse de iki büyük uygulamanın gerisinde kalıyor.

WhatsApp'ın Kullanıcı ve Günlük Mesajlaşma Sayısı Ne Kadar?

Mark Zuckerberg, WhatsApp’ın 2 milyarı aşan kullanıcı sayısının günde 100 milyardan fazla mesaj trafiği yaptığını açıkladı. WhatsApp'ın yakaladığı bu rakamlar en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olduğunu gösterirken aynı zamanda diğer mesajlaşma uygulamaları ile arasındaki farkı korumaya devam edeceğini gösteriyor.
 
Katılım
27 Ağu 2020
Mesajlar
33
En az 200 Mesaj ben atıyorum günlük gerisini hesap etmek istemiyorum bile :D
 
Google ads alanı