Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

HTC'den Uygun Fiyat Atılımı

Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
1,647
Akıllı telefon devi HTC, uygun fiyatlı akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Büyük ekran sevenler ancak telefona çok para vermek istemeyenler için Desire 310 tanıtıldı.

Son zamanlarda üst seviye akıllı telefonu M8 (One 2, One+, New One) ile adı sıkça anılan HTC, uygun fiyatlı akıllı telefonu Desire 310'u tanıttı. Cihaz, geçtiğimiz aylarda firmanın CEO'su Peter Chou'nun açıkladığı gibi uygun fiyatlı modellere yönelen HTC'nin bu yıl tanıttığı 2. akıllı telefonu oldu.

Android 4.2.2 gibi artık eskimiş denebilecek bir Android sürümü ile gelen Desire 310, 4.5 inç büyüklüğünde, 480 x 854 piksel çözünürlüklü bir ekrana sahip. 140 gram ağırlığındaki giriş seviyesi model, çift sim kart desteği de sunuyor.

Mediatek İşlemci Kullanılmış

Mediatek tarafından üretilen 4 çekirdekli ve Cortex A7 tabanlı işlemciye sahip olan Desire 310, 1.3 Ghz hızındaki işlemcisini, 512 RAM ile destekliyor. Tüm donanıma gücünü veren 2000 mAh'lık bataryanın ise, ekran çözünürlüğü göz önüne alınınca iyi bir performans sergileyeceği düşünülüyor.
 
Google ads alanı