Her türlü sektöre Reklam açılır

Rio

Yeni Üye
Konu Sahibi arkadaşın vefatından sonra işleri ben Rıfat devir almış bulunmaktayım ve arkadaş ile ortaktık onun için alacaklı olanlar iletişime gecebilir..Ek olaraktan bet reklamları 1 ay garantilidir.Örnek bet reklamımız

Rio

Yeni Üye
Pishing sektöründe artık peşin çalışmaktayız bizi salak yerine koyan ne istediğini bilmeyen arkadaşlar lütfen yazmasın sitenizde yaşanan sorunlar bizi alakadar etmez

Dreamstofly

Yeni Üye
Dün akşam ödeme yapıldı, çalışma bekleniyor. İş sonrası, çalisma yapacak arkadaslara kılavuz olması açısından görüşlerimi buradan yazarım.

Dreamstofly

Yeni Üye
3 gün önce ödemeyi peşin yaptım ortada ne iş var ne de telefona cevap veren var. Şu telefona cevap ver bi iki kelam lafım olacak sana!

w4nted

Yeni Üye
cloaker kullanmadan reklam çıkıyorsanız pm alabilir miyim

Dreamstofly

Yeni Üye
4 gün önce 875 Tl gönderdim bu kişiye, ne yazdıklarıma cevap veriyor nede telefonlarıma cevap veriyor. Başına birşey gelmiş de olabilir bilemiyorum. Ama foruma giriyor ara ara. 1 2 gun daha beklecegim daha sonra şikâyet konusu açıcam. Çalışacak arkadaşlar dikkatli olsun.

Dreamstofly

Yeni Üye
Bu dolandırıcı hala bu forumda nasıl iş yapıyor anlamıyorum. Forum yönetime yazdım cevap yazan yok kanıtları gönderebilirim. Biraz takip ettim multi hesapları da var adwords bölümünde. Onlarida ortaya cikarip gerekeni yapicam.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar