Hacklink Programı, Sql Açıgı Olan Tüm Sitelere Giriş Yapın, %100 Lisanslı Program

Serkan_

Yeni Üye
Program tamamen güvenli olarak çalışmaktadır. Program Sql açığı bulunan siteleri tarar ve veritabanını önünüze serer. Bu program sayesinde taradığınız web sitenin admin kullanıcı adı ve şifresi önünüze gelecektir. Programda bir çok özellik mevcuttur.

1. Sql Açıklı Siteyi Taratın Ve Admin Şifrelerini Ele Geçirin.

2. Admin Panel Yolunu Bulun.

3. MD5 kırıcı Özelliği.

4. Sınırsız Site Hackleme.

Tamamen lisanslı ve güvenli bir prgoram olup artık kendi linklerinizi kendiniz çıkartabileceksiniz %97 olarak tüm siteleri kırmaktadır. Sitede sol açığı olması yeterlidir. Bununda dorklar ile kolayca bulabiliyorsunuz.

Program fiyatı: 10 Bin TL, Tek lisans fiyatıdır, birden fazla pc de aynı lisans ile kullanılabilir, dağıtım yapılması yasaktır.

eng.41

Yasaklı Üye
Hocam baltalama olarak algılamayın fakat sqlmap yerine neden bunu tercih etsin insanlar? Arasındaki fark nedir işlevsel olarak, hacklink için ayrıca zaten bir sürü site çıkarıp hacklink satsanız 10kyı tek seferde alirsiniz. Aydınlatırsanız düşünebilir fena bir olay değil çünkü.

Serkan_

Yeni Üye
Hocam baltalama olarak algılamayın fakat sqlmap yerine neden bunu tercih etsin insanlar? Arasındaki fark nedir işlevsel olarak, hacklink için ayrıca zaten bir sürü site çıkarıp hacklink satsanız 10kyı tek seferde alirsiniz. Aydınlatırsanız düşünebilir fena bir olay değil çünkü.
Yazılım tamamen hızlı sql map kullanımına göre daha kolay kullanım içinde bir çok özelliği bulunuyor. Taradıgı siteyi daha hızlı bir şekilde gösteriyor. Linkde satıyorum dostum program lisanslı bir kaç kişiye satılacak.

Korhanisback

Kıdemli Exsper
Hocam Acunetix veya Parrot Arasında Fark nedir En Basit? gelen Program Brute Force kullanıpta gene aynı işlevseleri sağliyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar