Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

★ En iyi Popup Reklam Firması ★ Popup Reklam İle Para Kazanın! (Yüksek CPM ve Çoğul Sayım İmkanı) ★

Katılım
20 May 2020
Mesajlar
2
PopCent, reklam veren ve yayıncıları bir araya getirmeyi başaran, gelişmiş ve güvenilir bir popup reklam servisidir. Profesyonel bir ekip eşliğinde internet siteniz aracılığıyla yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir reklam servisidir.

Kayıt linki : KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
(Ref linkim üzerinden kayıt olup destek olabilirsiniz) refsiz

Nasıl Yayıncı Olurum?
PopCent reklam ağına katılmak ve internet siteniz ile para kazanmak için öncelikle bir yayıncı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Peki, PopCent nasıl yayıncı olurum?
Yayıncı kaydı & başvurusu gerçekleştirmek oldukça basit. Bunun için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Nasıl Site Eklerim?
PopCent sistemine yayıncı üyeliğinizi oluşturmanız ardından yeni bir site eklemek için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak elbette yayıncı hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında;

* Üst menüde yer alan “Site Ekle” butonuna tıklayınız,
* Karşınıza çıkan forma site adresinizi yazarak, içeriğinizin (sitenizin) kategorisini belirleyiniz,

Hangi Siteler Kabul Ediliyor?
Hitli genel ve yetişkin trafiğe sahip internet siteleri kabul ediliyor. Sitenizin kategorisi belirleyerek görüntülenecek reklam çeşitliliğini belirleyebilir, genel içerikli internet sitenizde ziyaretçinizi rahatsız edecek reklamların açılmasını kolaylıkla önleyebilirsiniz.

Kazanç – CPM Oranları
PopCent reklam servisinin yayıncılara sunmuş olduğu kazanç oranı oldukça yüksek. Alternatif reklam servisleri ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir kazanç imkânı sağladığını da söyleyebilirim. PopCent 1000 ziyaretçi için ortalama $0,35 - $1,00 kazanç imkânı sunuyor. Üstelik ziyaretçi sayımları tekil olarak değil, çoğul olarak kabul ediliyor. Yani aynı ziyaretçinizin karşısına birkaç defa reklam çıkarmanız halinde bu görüntülenmelerin hepsi kabul edilecek ve size kazanç sağlayacak.

* 1K ziyaretçiye $0,35 - $1,00 kazanç imkânı,
* Çoğul sayım imkânı
, aynı ziyaretçiye birden fazla kez reklam gösterme şansı.

Ödeme Periyodu ve Ödeme Yöntemleri

* Ödeme Alt Limiti
: $20
* Ödeme Yöntemleri : Papara, WebMoney, Bitcoin, Ethereum, Litecoin
* Ödeme Periyodu : Ödemeler düzenli olarak her Pazartesi gerçekleştiriliyor.

Ödeme Kanıtı
 
Google ads alanı