Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Edu Mailler Hakkında Dikkatli Olun (( sansürlenmiştir ).net) İçerir

Arkadaşlar konuyu kısaca özetleyecek olursam videoda ki arkadaştan 3 kere edu mail aldım 2 kere ödeme yaptım ilk 2 maillerin driver alanları boş olmasına rağmen hemen patladı diğer 3.ncü olan hesapta yeni patladı mağdur eden arkadaşı yönetime şikayet ettim doğal olarak şikayet konusu vs açtım - neğatif itrade falan gönderdim ama sağolsunlar şikayet konusu saçma sapan bir nedenle kapatıldı ve haksız kazanç sağlayan arkadaşa da verdiğim -itrade silinmiş video herşeyi açıklıyor zaten sonunda ne mi oldu ban yiyen benim hesap oldu işte işine geleni aklayan işine gelmeyeni banlayan ( sansürlenmiştir ) yönetimi...

( sansürlenmiştir ) dan bi cacık olmaz tam mal bir yönetimi var o mesajda yazdığın fakat %99 dönüş alamadığın yeniçeri malına ben çok sövdüm

Google ads alanı