Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Dünya'dan Haberdar Olun!

Katılım
13 Şub 2020
Mesajlar
2
Dünya’dan Haberdar Olun!

Her yaştan ve lokasyondan insanların rahatlıkla erişebileceği haber yayını yapan web siteleri, gazete başta olmak üzere bir çok yazılı medya yayınını geride bırakmış olup, hatta çok bilinir ulusal haber gazetelerinin kapanmasına yol açmıştır. Hemen her konuda son dakika haber akışını sağlayan, çeşitli kategori ve arama butonu sayesinde aradığınız kaynağı hızlı bir şekilde önünüze getiren haber siteleri, oldukça popüler hale gelmiştir.

Son zamanlarda ev hanımlarını bile televizyondan uzak tutup kendilerine bağlayan haber siteleri; sağlık ve beslenme gibi birçok kategoride haber yapmaya başlamıştır. Hangi mevsimde ne yenileneceğinden, çocuğun ateşi çıkarsa ne yapmalıyımdan tutun, günlük burç yorumlarını bile sitelerinde kullanıcılar ile buluşturmaya devam etmektedirler. Özellikle Dünya Haberleri kategorisinde yayın hayatına devam eden haber sitesi; sinema, oyun, teknoloji ve sağlık kategorilerinde yakaladığı başarı ile internet kullanıcılarına iyi bir deneyim yaşatmaktadır.

2020 yılı itibari ile ülkemizde ve Dünya’da bir çok can sıkıcı hadise yaşanmıştır. Bunların başlıcaları, Avusturya Yangını ve Elazığ Depremi’dir. Dunyahaberleri.net; üstüne düşen vazifeyi hakkını vererek yerine getirmiş, tüm olaylar süresince web sitesinden son dakika yayını yapmıştır. Editörler tarafından okuyucular ile buluşturulan son dakika haber içerikleri, sürekli güncellenmeye devam etmektedir.

İnternet üzerinden takip edilen haberlerin başlıca kategorilerinden biri de, teknoloji haberleridir. Yaygın olarak; yeni çıkan telefonlar, teknoloji devlerinin yaptığı açıklamalar, ürün inceleme ve kıyas içerikleri gibi alanlarda yapılan haberler fazlasıyla ilgi çekmektedir. Bilgisayarlardan tabletlere, cep telefonlarından drone cihazlara kadar her başlık altında güncel haber yapan Dunyahaberleri.net, doğru bilgiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde vermeyi amaçlamıştır. Her yaş grubundan ziyaretçisinin olması farkındalığına sahip olduğu için, bilgi kirliliği yapılmamakta ve etik dışı içerikler yayın onayından geçmemektedir.

Dunyahaberleri.net, sinema severleri de unutmamış. Vizyona giren son filmler, film ve dizi hakkında güncel haberler, oyuncular hakkında biyografik ve magazinsel bilgi paylaşımları da sitede yer alıyor. Netflix ve BluTV dizileri hakkında da incelemeler mevcut. Bu hafta sonu sinemada ne izleyeceğiz? sorusuna yanıt arayanların mutlaka uğraması gereken bir kategori. Ayrıca, Video Galeri ve Foto Galeri ile yapmış olduğu haber içeriklerini görsel olarak zenginleştirmekte, Dünya’da haber niteliği taşıyan tüm fotoğraf ve video içeriklerini de sitede yayınlamaktadır.
 
Google ads alanı