Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Domain teslim 30$ pasif gelirli site 4500₺

Katılım
16 Haz 2022
Mesajlar
44
Konum
Adana
Öncelikle herkese selamlar yurtdışında, ana kelimelerde 2. sayfada alt kelimelerde ilk sayfada olan ( sansürlenmiştir ) telefonda sohbet sitemi satıyorum.
Yapmanız gerekenler siteyi hitle sıralamada tutmak ve dakika almaya çalışmak. Dakika başına kazanç tr'ye göre 10 kat daha fazla(9₺)
Siteye arada bir hit vurmaktan başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.
Domain ve site yedeği olarak teslim edilecek, isteğe göre kurulumu yaparım.
Yasal ve temiz iştir, ödemeleri usdt olarak alıyorsunuz.


Not: Yaklaşık 3 aydır aktif site, iç seosu ve içerikleri tam. Zorlu bir yabancı kelime olduğu için sıralama atlatmak biraz zor, rakiplerin hepsi blackhat seoda prof.
İlk 2 ay kesik kesik gelsede bu ay güzelce damladı. Nakit ihtiyacı sebebiyle satılıktır.

Site için istediğim fiyat: 4500₺(site adresi sadece ciddi alıcılara verilecektir, gerekirse teyit için site içi editör yetkisi sağlanır.)
Ekli dosyayı görüntüle 827


İletişim
live:.cid.348271a5b0c43443

Detaylar:
Websitesi yabancıdır, bir avrupa ülkesine ait domain uzantısı var.
Bireysel anlaşılmış IVR marketing şirketi var. Amaç kelimelerde sıralamada tutup size tahsil edilen numaraya dakika almak.
Arayan kişiler kadınlarla er0tik sohbetler ediyor ve kadınlarla konuştukları her dakika size 9₺ kazandırıyor, bu rakam türkiye'de dakika başına 90 kuruş.

Websitesini alırsanız size
-anlaştığım şirketi ve anlaşma methodunu söyleyeceğim.(Her talebi, her kişiyi kabul etmiyorlar çünkü çok zor.)
-Sıralamadaki domainimi vereceğim ve site yedeğini wordpress olarak atacağım.(Sitenin her şeyi kurulu hazır, görseller,yazılar vs siz sadece size tahsil edilen numarayı gireceksiniz.)

Websitesini aldıktan sonra arada biraz hit basmanız veya google reklamı vermeniz dönüşümlerinizi 2 kat artıracaktır.
Websitesi sayesinde günlük ortalama 30$ kazanıyorum, 1 aydır stabil neredeyse, bu miktar artabilir, size bağlı ama garanti kazancı 30$
Son oluru için bişey diyemiyorum, siz bana bir teklif verin ben değerlendireyim.
eğer ilgilenirseniz skype iletin bana
 
Google ads alanı