Domain gizliliği ve güvenlik için domaini nerden almalı?

spammer

Yeni Üye
Merhabalar,

XYZ sektörüne giriş yapmak istiyorum ama aklıma takılan sorulardan biri domaini hangi firmadan almalıyım, name.com bana mantıklı geliyor ama farklı önerileri olan varsa bilmek isterim.

Ayrıca domain alırken kendi kredi kartımla işlem yapmam sonrasında başıma iş açarmı, bu güne kadar bu şekilde ceza yiyen bir arkadaş varmı ?

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
godaddy domain
ovm sunucu çoğu beğenmez sebebi saldırılarda biraz eksikler.

Kimlik lazım olursa ücretli olarak kimlik ve numara verilebilir.
kolay gelsin.

Esc işi tercihin nedir bilememama sürekliliği olan yasal sitelere yönelmek daha iyi aslında hocam. Yinede tercih senin esc de bir gün zengin olursun 10 gün aç kalırsın dipnot.

spammer

Yeni Üye
godaddy domain
ovm sunucu çoğu beğenmez sebebi saldırılarda biraz eksikler.

Kimlik lazım olursa ücretli olarak kimlik ve numara verilebilir.
kolay gelsin.

Esc işi tercihin nedir bilememama sürekliliği olan yasal sitelere yönelmek daha iyi aslında hocam. Yinede tercih senin esc de bir gün zengin olursun 10 gün aç kalırsın dipnot.

Teşekkürler bilgiler için :) Peki domain ve sunucu alırken kendi kredi kartımı kullanmam bir sorun yaratırmı?

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
Teşekkürler bilgiler için :) Peki domain ve sunucu alırken kendi kredi kartımı kullanmam bir sorun yaratırmı?

Hocam sanal kart oluşturup alıyorum ben genelde fakar çok sıkıntıya kalmayı sevmiyorsan eğer farklı ödeme yöntemleri var mesela btc ile forumda birine ödersin oda sana sanal kart no verir alırsın - bu tür işlemleri yaparken wmroot bünyesinde arabulucu arkadaşlar yapabilir.

spammer

Yeni Üye
Hocam sanal kart oluşturup alıyorum ben genelde fakar çok sıkıntıya kalmayı sevmiyorsan eğer farklı ödeme yöntemleri var mesela btc ile forumda birine ödersin oda sana sanal kart no verir alırsın - bu tür işlemleri yaparken wmroot bünyesinde arabulucu arkadaşlar yapabilir.

Çok teşekkürler :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar