Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Dolandırıcının Ortağı Çıktı Piyasaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziyasuren215

Yasaklı Üye
[MENTION=671]Redgu[/MENTION]; İsimli Şahıl Bilindiği Üzere Beni Dolandırmıştı Şimdi [MENTION=710]Relax[/MENTION]; İsimli Şahıs bana ulaştı aynı listeyi attı beni dolandıran liste bu dedim benim arkadaşım falan dedi kendisi hakkındada şikayet konusu açıyorum mağduriyet giderilmediği taktirde gerekenin yapılmasını talep ediyorum

Relax

Yasaklı Üye
Öncelikle ben bu arkadaşı açtığı konudan görüp skype'dan tanıtım alacaksınız sanırım yazdım evet dedi ben de liste attım. birincisi Redgu benim ortağım değil sadece sanaldan daha önce alış-veriş yaptığım birisidir. Benim olayla ilgim dahi yokken bu arkadaşın buraya beni suçlu durumuna düşürerek açtığı konu ne kadar doğrudur bilmiyorum. Gerekirse skype konuşmalarını atabilirim. Anladım dolandırıldın ama alakası dahi olmayan birisini nasıl suç ortağı diyerek suçlarsın? Ben aylardır bu platform'da satış yapan birisiyim. Beni az çok herkes bilir. yazık gerçekten durduk yere böyle bir itham'da bulunmak..

ziyasuren215

Yasaklı Üye
[MENTION=25]Tabut[/MENTION]; Sizi konuya davet ediyorum gerekeni yapmanız için rica ediyorum

Relax

Yasaklı Üye
[MENTION=25]Tabut[/MENTION]; benim olayla bir ilgim yoktur. Ben zaten böyle sorunlarla karşılaşmamak için ödemeleri işten sonra alırım, önce ki açtığım konulara da bakabilirsiniz. Redgu denen arkadaşla sadece 2 3 hafta önce bir alış-verişim oldu. Ben bu forumda 20-30 kişiye satış yaptım ve hiç birini mağdur etmedim, sürekli müşterilerim dahi var.. Hatta [MENTION=25]Tabut[/MENTION]; size de satış yapacaktım hatırlarsanız... Kolay gelsin..

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Ip adreslerini karşılaştırıp konuda yazacağım.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Ip adresleri karşılaştırıldı Relax , Redgu ve bir multi üyelik daha tespit edildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Google ads alanı