Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

DDoS saldırılarını %100 engelliyoruz! Saldırı alıyorsanız kesin çözüm!

Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
1
Merhaba,

Web siteniz DDoS saldırısı mı alıyor.

Merak etmeyin bizimle irtibata geçerek sitenize gelen saldırıyı önleyebilirsiniz.

DDoS koruma paketlerimiz tüm layer attack türlerinden gelebilecek saldırıları engellemektedir.

Bizim sitemizden hosting ve sunucu hizmeti almanıza gerek yoktur. ( Bizden DDoS Korumalı VDS veya DDoS Korumalı Dedicated alabilirsiniz. )

Bize sadece domain adınızı, sunucu - hosting IP adresinizi ve sitenizde kurulu olan yazılım hakkında ön bilgi vermeniz yeterlidir.

Örnek: Wordpress, Forum gibi...

Doğru bilinen yanlışlar.
  1. DDoS koruma paketlerimiz pratikte gelen tüm katman saldırılarını önlemektedir. ( Herkese açık platformlarda test konusu açmak korumanın başarısız olduğu anlamına gelmez. )
  2. %100 uptime verilemez. ( Gelen saldırı firewall katmanımız tarafından engellenir ve saldırının tekrar etmemesi için sürekli takip ve işlem yapılır. )
https://www.anindahosting.com/ddos-koruma-hizmeti.html

NOT: Koruma paketlerimizde test ve deneme imkanı sunmuyoruz fakat sitenize gelen saldırı hangi boyutlarda olursa olsun DDoS Pro paketimizi ilk ay sipariş verebilirsiniz.

DDoS Pro paketimiz üzerinden size gelebilecek tüm saldırıları ilk ay herhangi bir limit olmadan engelleyebiliriz.

Gelecek aylar sitenize gelen saldırı ve günlük ziyaretçi limitinize göre paket önerebiliriz. ( Duruma göre DDoS pro paketimiz ile sorunsuz devam edebilirsiniz. )

Firewall Panelimiz üzerinden 7 gün boyunca sitenize gelen saldırıları görebilirsiniz. ( 411 M attack engellenmiştir. )


ddos.jpeg


SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi tür saldırıları engelliyorsunuz ?

Dos, DDoS (layer7 ve tüm layer attack seviyeleri dahildir.), Google Dork, BruteForce ve diğer tüm bot saldırılarını engelliyoruz. Ayrıca malware ve shell gibi birçok zararlı yazılımı tespit ediyor ve temizliyoruz.

Şu an saldırı altındayım ne yapmam gerekiyor ?
DDoS Pro paketimizi satın alıyoruz daha sonra güvenlik ekibimiz sizinle irtibat kuracaktır. İlk ay herhangi bir kota koymadan size gelen saldırıyı engelleyebiliriz. Gelecek aylarda eğer ki paketiniz yeterli gelmez ise üst paketlerimize geçmeniz gerekebilir. Şu anda DDoS Pro paketimiz standart tüm saldırıları engellemektedir.

Web siteme virus bulaştı paketleriniz yeterli olur mu ?
DDoS Pro paketimiz dahil web koruma paketlerimizden herhangi birini satın alarak web sitenize bulaşan zararlı dosyaların silinmesini ve taranmasını sağlayabilirsiniz.

Bu site saldırıya uğramış olabilir hatası için çözüm sunuyor musunuz ?
"Bu site saldırıya uğramış olabilir." web siteniz bu şekilde mi açılıyor ? Merak etmeyin DDoS Pro dahil herhangi bir paketimizi satın alarak bu sorunu birlikte aşabiliriz.

Ücretsiz SSL sertifikası sağlıyor musunuz ?
Evet, ücretsiz SSL sertifikası desteğimiz mevcuttur. Web sitenize ücretsiz olarak SSL sertifikası kurulmaktadır.

Korumalı Sunucularınız Türkiye lokasyon mu ?

Hayır, Korumalı Sunucularımızın hepsi yurt dışında barındırılmaktadır.

DDoS Koruma paketlerinizin SEO konusunda zararı var mı ?

Hayır, DDoS koruma paketlerimiz SEO konusunda sorun yaşatmaz. Korumamızı aktif olarak yüksek Page Rank değerine sahip haber siteleri ve forum siteleri kullanmaktadır.
 
Son düzenleme:
Google ads alanı