Datatr.com Nasıl Bilirsiniz?

BACKLINK

Üye
Merhaba,

Datatr.com firmasından fransa lokasyon reseller hosting paketi alacağım bu firmayı nasıl bilirsiniz kullananlar memnun musunuz?

Firma müşterileri konumun altına yorumlar veya özel mesaj yollarlar ise çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

byalone

Üye
Sahibi Ömür Bey yıllardır bu işin içindedir. Çok yüksek hitlerde üst düzey performans gösterip, ev sahipliği yapmıştır. Gözüm kapalı kefil olurum.

parad0x

Yeni Üye
Tavsiye etmem, sitemi silip yedeği zar zor vermişti parasını ödememe rağmen. düşman başına

Byfresh

Azimli Üye
Ömür kardeşim bu işte çok başarılıdır, yıllardır tanırım kendisini gözün kapalı çalışabilirsin...

Not: Ucuz etin suyu kara olur...

Direk Ömür bey ile iletişime geçin her konuda destek oluyor ve yönlendiriyor. Sorunsuz bir firma tavsiye ederim.

dr seocu

Yasaklı Üye
Fiyatlar yüksek gelebilir ama yaptıgın işten verim almak istersen. Datatr 'den gözü kapalı hizmet alabilirsin. yukarıda ByFresh zamanında bana tavsiye etmişti hiçde pişman değilim. Hizmetin üstün kalitesi DataTR ( hack yemeyen sunucu firması kalmadı ) DataTr yılalardır saglam

Amadeus

Yasaklı Üye
Kısa süreli bir çalışmamız olmuştu kendileriyle her hangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye edebilirim.

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
4 Ay kadar süre çalıştım sorun yaşamadım yorumları okuyorum'da araştırılmaya devam et hocam

Son düzenleme:

refflock

Çalışkan Üye
hocam daha öncesinde çalışan arkadaşlar bilir bütün sunucularındaki sitelerin yedekleri çekilip index atılmış ve hacklink sitesi olarak kullanılmıştı. yani firmanın komple sunucuları hacklenmişti. ona göre alım yapın derim

Kaan

Azimli Üye
Bir çok TR'de ki hosting firma xyz ve esc sektöründe, sizler dikkat edin, adam ne barındıracaksın diye en başta soruyor, paravanlarını yada anasiteni taşıdığın zaman, zamanla sitelerinde başka hacklink kod'ları görürsen şaşırma...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar