Costaction Türkiye - Turbobit & Hitfile (En Çok Kazandıran Dosya Paylaşım Sitesi) Resmi Konusu

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
Yeni Özellik - Deneme Süresiz Depolama Durumu

Son güncellemeyle birlikte, tüm ortaklarımızın artık "Süresiz" dosya depolama statüsünden yararlanma imkanı olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu özellik, dosya depolama süreleriyle ilgili zorluklar yaşayan aktif ortaklar için esneklik ve kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

"Süresiz" durumun temel anlamı, kullanıcı dosyalarının bu süre boyunca silinmeyeceği anlamına gelir. Ayrıca, dosyaların süresi dolma süreci durdurulacak ve depolama süresinde herhangi bir azalma olmayacaktır.

Bu deneme süresiz duruma erişmek için sadece kontrol paneline gidin.
Kontrol Panelinizin ana sayfasında, süresiz duruma erişim sağlayan önemli bir düğme bulacaksınız. Lütfen durumun otomatik olarak da atanabileceğini unutmayın.

Belirli bir süre boyunca dosyalarını depolama ihtiyacını dile getiren ortaklara, gelir şartı olmadan deneme statüsü sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Ancak, bu deneme durumu yıllık takvim içinde yalnızca bir kez etkinleştirilebilir ve maksimum toplam süresi 2 aydır.

Süresiz durum geçmişinizi takip etmek için kullanışlı bir etkinleştirme kaydı oluşturduk. Etkinleştirmeler, en son etkinleştirme tarihine göre sıralanır, bu da kullanım geçmişinizi kolayca gözden geçirmenizi sağlar.

Umuyoruz ki deneme statüsü, ortaklarımızın depolama yeteneklerini genişletecektir. Platformumuzun tam potansiyelini keşfetmek için bu fırsattan yararlanın.
 

Ekli dosyalar

 • 1.jpg
  1.jpg
  43.7 KB · Görüntüleme: 0

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
Yeni Video İstatistikleri SayfasıÇok uzun zaman önce, video içeriğinizden para kazanmak için yeni fırsatlar sunan uzun zamandır beklenen çevrimiçi video izleme özelliğini uyguladık. Dönüştürülen tüm video dosyaları, premium erişimi olan kullanıcılara çevrimiçi izleme hizmeti sağlamak için kullanılabilir.

Doğal olarak, belirli bir süre sonra, bu özellik için kullanıcı ve mevcut ortaklarımız için karlılığı hakkında belirli sorular ortaya çıkar. Bu nedenle, iş ortaklarımızın gerekli tüm bilgileri gözden geçirip analiz edebilecekleri istatistik sayfası geliştirdik.Mevcut metrikler şunları içerir:

* Toplam video görüntüleme sayısı (son 24 saat için)

* İzleyici sayısı (24 saat)

* Yüklemeden sonra dönüştürülen yeni video sayısı (24 saat)

* Video oynatıcı aracılığıyla tam olarak üretilen satış sayısı (24 saat)

* Son 7 gün boyunca ek filtrelerle doğrusal görüntüleme / izleyici / satış grafiği

* Tablo şeklinde ayrıntılı günlük gelir istatistikleriAyrıca, çevrimiçi oynatıcıyı kullanmanın birkaç yolu olduğundan, ortakların rahatlığı için bazı kategorizasyonlar ekledik:

"embed" - bir kod parçacığı kullanarak web sitenize gömülü bir oynatıcı

"on-site" - video oynatıcı varsayılan olarak turbobit.net indirme sayfası

"full” - kısıtlama olmaksızın tam özellikli oynatıcı, premium kullanıcılar tarafından kullanılabilir

"demo" - normal kullanıcılar tarafından kullanılabilen önizleme video sürümüne sahip oynatıcıVideo istatistiklerinin her 4 saatte bir güncellendiğini lütfen unutmayın.İlgilenen tüm ortakları aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla yeni istatistik sayfasını keşfetmeye davet ediyoruz:

Turbobit için:


Hitfile için:
Bu sayfayı geliştirmek için sorularınızı yanıtlamaktan veya fikirlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız!
 

Ekli dosyalar

 • Screenshot.png
  Screenshot.png
  32.6 KB · Görüntüleme: 0

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
Heyecan Verici Etkinlik: Video Maratonu!

Ne kadar çok izleyici olursa, parasal ödülleriniz o kadar yüksek olur. Bu Fırsatı Kaçırmayın!Embed (Video Gömme) kodunu kullanarak video oynatıcıyı web sitenize entegre etme seçeneği ile hala taze ve heyecan verici. Bu özelliğin web sitenizin ziyaretçileri için nasıl inanılmaz derecede karlı ve çekici olabileceğini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Şimdi başlayacak olan video maratonu etkinliği sırasında etkinliğiniz için parasal ödüller kazanabilmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!Etkinlik Süresi:

12 Eylül - 12 Ekim 2023Detaylar:

Hem yeni hem de mevcut ortakları katılmaya davet ediyoruz. Embed (Video Gömme) kodunu kullanarak videoları web sitenizin sayfalarına kolayca entegre edin ve ne kadar benzersiz izleyici çekerseniz, parasal ödülleriniz de o kadar artar.Etkinlik sırasında benzersiz video görüntüleyenlerin sayısına bağlı olarak nakit ödüller şu şekilde çalışır:

400 benzersiz video izleyicisi:% 5 ödül

2000 benzersiz video izleyicisi:% 10 ödül

5000 benzersiz video izleyicisi:% 15 ödül

10.000 benzersiz video izleyici:% 20 ödülGelirinizin bir kısmı doğrudan videolardan gelmese bile, yine de ödül hesaplamanıza dahil olacaktır. Anahtar, gerekli izleyici sayılarını elde etmektir!Bu fırsatı değerlendirmekten ve size fayda sağlayabilecek yeni bir şey denemekten çekinmeyin.
 

Ekli dosyalar

 • ikAblSg.png
  ikAblSg.png
  37 KB · Görüntüleme: 0

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0


Ortaklık programımızda yeniyseniz, nasıl hesap açacağınızı bilmiyorsanız, hazırladığımız kısa video kılavuzunu izlediğinizden emin olun. Video'da Yeni bir hesap açma işlemini basitleştirecek ve bizimle çalışmaya başlarken ayarlamanız gereken önemli ayarları kapsayacaktır. Lütfen izlemeyi ihmal etmeyiniz.
 

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
API sürüm 2.0

Bir çok iş ortağının API'yi dosyaları işlemek için daha uygun bir araç olarak kullandığını biliyoruz. Bu nedenle, partnerlerimize geniş bir dizi yeni iyileştirme sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Daha fazla kolaylık sağlamak için hem Turbobit hem de Hitfile artık aynı API belirtecini ve URL'yi kullanıyor.

Hem tek hem de toplu seçenekleri içeren yeni istek yöntemleri dahil edilmiştir. Çok sayıda eski yöntem yeniden işlendi ve tamamen kullanıcı dostu olarak yenilendi. Dosyaları düzenlemek, silmek ve taşımak için yeni yöntemlerin yanı sıra artık sıralama ve ek sonuç değerlerinin görüntülenmesini içeren yenilenmiş bir arama işlevinin tanıtımını da vurgulamak istiyoruz.

En önemli değişiklik, API isteklerine tam Dosya Yöneticisi işlevselliğinin dahil edilmesidir.

Costaction başlığındaki API simgesine tıklayarak veya bağlantıyı ziyaret ederek kapsamlı belgelere erişilebilirsiniz


Yukarıdaki dokümantasyon ayrıntılı açıklamalar ve açıklayıcı yanıt örnekleri de dahil olmak üzere daha önemli bilgiler içermektedir.

api ver 2 en.png
 

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
Paskalya Etkinliği 🐰

Soğuk kış mevsimi artık yerini ılık bahara bırakıyor. Bahar güneşinin ışınlarıyla Paskalya geliyor! Kullanıcıların dikkatini çekebilecek ilginç bir etkinlik hazırladık!

Yani, premium erişim satın alırken EGGSTRA özel kodunu kullanırsanız, +%30 premium süre ücretsiz olarak hesaba eklenicektir!
Promosyonumuz halihazırda başlamıştır ve 3 Nisan 2024 tarihine kadar sürecektir. (dahil).
Bu harika paskalya etkinliği Bonusundan yararlanabilmeleri için tüm kullanıcıları bilgilendirmek ve premium satışlarınızı arttırmak için acele edin.!

Birçok ortağımız için promosyonun, büyüme ve yeni kalıcı kullanıcıları davet edebilmemiz adına iyi bir fırsat olacağına inanıyoruz!
 

Ekli dosyalar

 • photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  61.8 KB · Görüntüleme: 3
 • photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  61.8 KB · Görüntüleme: 0
 • photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  photo_2024-03-27_03-00-46.jpg
  61.8 KB · Görüntüleme: 0

Turbobit

Yeni Üye
Katılım
28 Ocak 2021
Mesajlar
27
Beğeniler
0
Bembeyaz yağan bir karın, ne yaşanmışsa yaşansın, geçmişin tüm hatalarını örttüğü gibi Ramazan ayının da sizlerin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek ve umut dolu yeni bir başlangıca vesile olmasını dileriz.

Bu Ramazan ayında siz tüm sevgili dostlarımıza “ramazan24” koduyla +% 30'u ek süre şeklinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz promosyon kodumuzu paylaşmak isteriz. Lütfen alacağınız yeni premium hesaplarınız için, bu kodu kullanmayı ve ek +%30 luk süre avantajını kaçırmayın.
Kodun süresi: 9 Nisan - 12 Nisan 2024

Tüm islam alemine Hayırlı Ramazanlar dileriz.
 

Ekli dosyalar

 • Clipboard - April 10, 2024 0_18.png
  Clipboard - April 10, 2024 0_18.png
  1.1 MB · Görüntüleme: 0

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular Forum Tarih
tolgaakkus Instagram 1 648
eng.41 Reklam Alım & Satım 2 501
KaliteliTakipcim Instagram 13 2K
Citahost Reseller Kampanyalar 0 3K
Citahost Reseller Kampanyalar 0 588
Citahost Reseller Kampanyalar 0 561
D Twitter 0 2K
S Instagram 0 879
Citahost Hosting Arıyorum 0 647
S Instagram 6 3K
S Facebook 2 672
S Instagram 4 2K
S Twitter 2 661
S Instagram 7 1K
S Instagram 0 582

Benzer konular

Üst