Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
2,504
Sosyal medyada fenoman olmak için yapılanlar akıl almaz bir hale geldi. YouTuber Sarah Schmid. Hiçbir tıbbi yardım almadan doğum yapan Sarah, yaşadığı deneyimi kanalında yayınladı.

Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!

Sosyal medyada yayınladıkları içeriklerle ön plana çıkmak isteyen fenomenler sınır tanımadan paylaşım yapmaya devam ediyor. Bunlardan biri de YouTuber Sarah Schmid. Hiçbir tıbbi yardım almadan doğum yapan Sarah, yaşadığı deneyimi kanalında yayınladı. Daha önce ki doğumlarını da paylaşan fenomen, bu defa 8. çocuğunu dünyaya getirdi..
Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!

Fransa’nın sınırları içinde bulunan ve özgürlükler bölgesi olarak tanınan Alsas’ta yaşayan 38 yaşındaki Sarah Schmid, sekizinci kez ‘serbest doğum’u tercih etti. Doktorların hayati tehlikesi olduğunu söylemesine rağmen kararından vazgeçmeyen ve sekizinci kez evde doğum yapan Sarah, hiçbir tıbbi yardım almadı.
Hayatı boyunca hamilelik ya da doğum sırasında hiçbir tıbbi yardım almadan bebeklerini dünyaya getiren 38 yaşındaki kadın bu kez ikiz çocuk sahibi oldu. Samuel ve Sarah isimlerini verdiği ikizleri çoğul gebelik risklerine rağmen evde dünyaya getiren anne, verdiği karardan çok memnun olduğunu söyledi.
Doktor olmak için eğitim alan ancak ev hanımı olmayı ve çocuklarıyla ilgilenmeyi tercih eden Sarah, doğumu ağrı kesici dahi almadan tek başına gerçekleştirdi. Doğum anında yaşadıklarını ise canlı yayınla takipçileriyle paylaştı.
Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!

Sarah, evinde doğum yaparken hiç zorlanmadığını, bahçeye çıktığında rahatladığını ve dolayısıyla hiç ilaç ve sakinleştirici almasına gerek kalmadığını söyledi.
Çocukları diğer odada oyun oynarken salonda doğum yapan 38 yaşındaki anne, YouTube üzerinde yayınladığı videolarıyla tanınıyor.
Önceki doğumlarını da canlı yayında milyonlarca insanla paylaşan Sarah, ağrı kesici bile almadan doğum yapabilmesinin sırrını “Dışarıda doğum yaptığımda daha rahat oluyorum. Acı hissettiğimde gökyüzüne bakıyorum. Böylece hiçbir ilaç ve sakinleştiriciye ihtiyaç duymuyorum” sözleriyle açıklamıştı.
Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!
Canlı Yayında Kendi Kendine Doğum Yaptı!
 
Google ads alanı