Bize Uğramadan Link - Tanıtım Almayın Üzülürsünüz. (2557 Sitemiz Var) (1 Siteden Link Aylık 50 Tl) (1 Siteden 1 Yıllık Tanıtım Yazısı 50 Tl)

Hürmüz

Azimli Üye
SORU: Kaç Sitemiz Var? CEVAP: 2557 Adet Haber Sitemiz Var
SORU:
İP Adres Durumu Nedir? CEVAP: Hepsi Farklı İp Yer Almaktadır.
SORU:
Siteler Kaç Sunucuda Barınıyor? CEVAP: 4 Farklı Sunucuda Barınmaktadır.
SORU:
Sitelerin Günlük Hiti Kaç? CEVAP: Her Sitenin Günlük 300 ile 1000 Arası Hiti Vardır.
SORU:
Sitelerin PA-DA Değeri Kaç? CEVAP: Sitelerimizin PA-DA Değeri 30-60 Arası Değişmektedir.
SORU:
Siteler Kaç Yaşında? CEVAP: Sitelerin Yaşı 1-4 Arası Değişmektedir.
SORU: Siteler Kime Ait? CEVAP: Siteler Bana Aittir. Aracı - Komisyoncu Değilim.
SORU: Hangi Sitelere Hizmet Veriyorsunuz?
CEVAP: Sektör Ayırt Etmeksizin Her Siteye Hizmet Vermekteyiz.
SORU:
Tanıtım Yazıları Sitede Ne Kadar Kalır? CEVAP: Tanıtım Yazıları Sitemizde 1 Yıl Kalır.
SORU:
Tanıtım Yazısını Kim Hazırlar? CEVAP: Tanıtım Yazısı Alıcıya Aittir.
SORU:
Siteler Güncel Midir? CEVAP: Sitelere Her Gün Düzenli Olarak İçerik Girilmektedir.
SORU: Link Ücreti Ne Kadar?
CEVAP: 1 Sitemizden 1 Aylık Footer Link Ücreti 50 TL
SORU:
Tanıtım Yazısı Ücreti Ne Kadar? CEVAP: 1 Sitemizde 1 Tane Tanıtım Yazısını 1 Yıl Yayında Tutma Ücreti 50 TL
SORU: Toplu Alımda İndirim Var Mı?
CEVAP: 500 Siteden Link Alırsanız 100 Siteden Hediye Verebiliriz. Onun Dışında Fiyatımız Sabittir.
SORU: Siteleriniz Kalıcı Mıdır?
CEVAP: 2 Yıllık Domain Ücretleri Ödenmiştir. En Az 2 Yıl Daha Bu İşi Sürdüreceğiz.
SORU: Tanıtım Yazılarımızda Kaç Link Çıkışı Bulunabilir? CEVAP:
Tanıtım Yazılarınızda Maksimum 3 Link Çıkışı Bulunabilir.
SORU
: Siteler Özgün Müdür? CEVAP: Sitelerimize İçerikler Yarı Özgünleştirici Botlar İçerik Eklemektedir.
SORU
: Eklenen Link ve Tanıtımlar Kalkar Mı? CEVAP: Siteler Bizimdir. Ödemesi Yapıldığı Sürece Link- Tanıtım Kesinlikle Kalkmaz.
SORU:
Yazı İçine Gömme Tanıtım Hizmetiniz Var Mı? CEVAP: Böyle Bir Hizmetimiz Yoktur.
SORU:
Fiyatınız Neden Pahalı? CEVAP: 20.000 İçerik - 25.000 Sunucu - 30.000 Domain Ödememiz Varken 3-5 Liraya Tanıtım Satarak Bu Masraflar Size Karşılanır Mı?
SORU:
Sitelerinizi Nasıl Görebilirim? CEVAP: Aşağıdaki Bağlantı Adreslerinden Hizmet Verdiğimiz Sitelere Ulaşabilirsiniz.

SORU: Ödeme Alma Şekliniz Nedir? CEVAP: Banka Havalesi - Kripto Para
SORU
: Çalışma Şekliniz Nasıl? CEVAP: Ödeme Peşin Alınır. 3 Saat İçinde Rapor Sunulur.
SORU:
Size Nasıl Ulaşabilirim? CEVAP: Skype live:.cid.64a9932ec852b93c - watsap 0551 087 30 50

Son düzenleme:

Derman yazar

Yeni Üye
Emrah lınkler sılınıyor tanıtımdakı, hergun ahresften bakıyorum neden ? yazı ıcındekı lınkler sılınıyor yanı footer olsa anlarım

Ekli dosyalar

• image_2022_10_10T20_14_59_396Z.png
    image_2022_10_10T20_14_59_396Z.png
    111.8 KB · Görüntüleme: 63

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar