Adwords Ödeme Problemi ! Yardım

Baran

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar;
Yakın bir arkadaşımın başından geçen olayı anlatmak istiyorum fikirleriniz nelerdir paylaşırsanız sevinirim.
Öncelikle yeni bir alanadı alında yeni bir site kuruldu özgün makaleler paylaşıldı ve site aktif hale geldi. Buraya kadar normal google adwords için yeni bir mail ve hesap acıldı reklamlar tanımlandı bölgeler seçildi herşey hazır gibiydi ki, ödeme noktasında yeni aktif edilen ve çıkarılan kredi kartıyla ödeme çekilme işlemi sağlandı bu arada kartın limiti var ve internet bankacılıgı açık öncelikle 100 ***8378; eklendi. Fakat faturalındırma kısmına bakıldığında -100 olarak gözüküyordu sonra yanlış oldu sanırım denilerek bir daha 100 ***8378; eklendi sonuç -200 oldu.
Buraya kadar bu şekilde ilerledi sonra ben yardımcı olmak için google türkiyeyle görüştüm izah ettim tek verdikleri cevap biz ilgilenmiyoruz nedenini bilemeyiz irlanda ile görüşmeniz gerekmektedir dendi. Sorun şuki irlandaya ulaşamıyorum arıyorum canlı chat olayınıda bekliyorum telefonda yok mail yazıldı onada cevap yok.
Bu sıfır riskli ve kredi kartı yeni çıkmış ve ilk internet alışverisi ve yeni alanadı alınmış site kurulmuş derken sonuç baya sıktı beni en sonunda sizler ile paylaşmak istedim.
Sizce yanlış olan ne, nerde problem var ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar