Adsense Hesapları alımı satımı neden yasak bilgilendireyim

Baran

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar adsense hikayem bayagı bir kabarık bundan 10 sene önce adresime ait bir adsense hesabı oluşturdum. ve bu hesabım mail akdivasyonu ile çalındı. 1 tane daha aldım onuda banlattım. ve mecbur sagdan soldan buldugumuz hesaplarla devam ettim yani lafın kısası satın aldım. ve 3 tane adsense hesabım bir şekilde elimden alındı birtanesi kendi saflıgımdan gitti. digerleride bana hesapları satan kişiler tarafından geri alındı burayı dikatli okuyun.
hesabınız çalındı farz edelim. yada hesap satın aldınız ve hesap uçtu. adsense ekibine mail atiyorsunuz.
onlarda size 3 soru soruyor.
1.hesabı alırken dogrulanan site adresine "html kod oluşturuyorsunuz"
2.hesaptaki açık ev adresiniz "bu adres kesinlikle editlenmiyor satın alsanız dahi" bu ev adresini elektirik su faturalarınız resmini göndermenizi isdiyorlar.
3.bu hesapla daha önce hesabınıza para yattıysa bu paranın kanıtı. yani banka dekontu
bu 3 şıkdan 2 tanesini mail attıgınızda hesabı direk geri alıyorsunuz.
Aldanmayın sakına kimseye ben 3 kere tuzaga düştüm bu şekilde 2 3 kişi hayatlarında göremiycekleri kadar miktarları hesaplarında gördüler.
( sansürlenmiştir ) da adsense satışı yasak ama ( sansürlenmiştir ) da adsense hesabı satan bir sürü. taktik belli bana adsense hesabı lazım degilmi arkadaşlar? adamın birisi adsense hesabı alamıyorum diye konu açıyor. sende konuya yazıyorsun banada lazım ala bilecek varmı pat 3 kişi özelinizde hocam ekleyin şu adresi ondan sonra bir bakmışsınız 3 4 ay sonra hop hesap gidiyor. süt dökmüş kedi gibi oluyorsunuz şikayet de edemiyorsunuz yasak ya çok güzel bir ************** türü. o yüzden siz siz olun bedavada verseler kanmayın yok şu paraymış yok bu paraymış birde pahallıya aldıysanız hesabı bulunmaz bir nimetsiniz.
konu sabitlenirse sevinirim kimse kandırılmasın yeni arkadaşlarımız bunları bilmezler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar