750$ Bakiyeli Clickaine Hesabı Satılık

muhammed

Yeni Üye
SATIŞLAR İPTAL

620$ ve 780$ bakiyeli iki hesap gelmiştir.
not: hesaplar patlatılmıştır ve kendi bilgilerimizle değiştirilmiştir
clickaine hesabı satılıktır.

Clickaine ne işe yarar?

Websitenize dünyanın her yerinden organik popup trafik satın alabilirsiniz. Siteler genelde ( sansürlenmiştir ) oluyor.
750 dolara 0.2 cpm verseniz yaklasık 5 milyon tr trafik satın alabiliyorsunuz.

Popup ne işe yarar?
Sitelerinizi rekabet oranına göre sıra atlabilirsiniz. Anlık 1k trafik vurursanız aynı gün kafaya gelme ihtimaliniz var. Seosuna baktığım siteleri çokça getirmiştim.

Neden satıyorsun?
Organik Google trafik ile büyümeye karar verdim. Popup hızlı sonuçlar verse de düzenli basmazsanız morfin gibi oluyor, böyle bir eksisi var.

İstediğim fiyat * 260$ pazarlık kesinlikle yok

Ödeme yöntemi * Kripto

Elimde kyc onaylı propellerads hesabı da mevcut, b*hisciler için işe yarar fiyatı 100$

1657232826501.png

Son düzenleme:

muhammed

Yeni Üye

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
sana nasıl güvenebiliriz

devrim19851

Azimli Üye
clickaine hesabı satılıktır.

Clickaine ne işe yarar?

Websitenize dünyanın her yerinden organik popup trafik satın alabilirsiniz. Siteler genelde ( sansürlenmiştir ) oluyor.
750 dolara 0.2 cpm verseniz yaklasık 5 milyon tr trafik satın alabiliyorsunuz.

Popup ne işe yarar?
Sitelerinizi rekabet oranına göre sıra atlabilirsiniz. Anlık 1k trafik vurursanız aynı gün kafaya gelme ihtimaliniz var. Seosuna baktığım siteleri çokça getirmiştim.

Neden satıyorsun?
Organik Google trafik ile büyümeye karar verdim. Popup hızlı sonuçlar verse de düzenli basmazsanız morfin gibi oluyor, böyle bir eksisi var.

İstediğim fiyat * 260$ pazarlık kesinlikle yok

Ödeme yöntemi * Kripto

Elimde kyc onaylı propellerads hesabı da mevcut, b*hisciler için işe yarar fiyatı 100$

İletişim
live:.cid.348271a5b0c43443

Ekli dosyayı görüntüle 816
bu resim referans olamaz kardeşim bu resimin aynısını yaparım sana orayada 1 milyon dolar koyarım istiyosan

muhammed

Yeni Üye
bu resim referans olamaz kardeşim bu resimin aynısını yaparım sana orayada 1 milyon dolar koyarım istiyosan
Herkes her şeyi yapabilir bu özel bir şey değil ki zaten hocam :D
Herhangi bir resim sahte olabilir. Sadece arayüzü ve bakiyeyi göstermek için ekran görüntüsü alıp koydum.

muhammed

Yeni Üye
Direkt satışları iptal ediyorum ortalama 50$lık hesaplar toparlayıp dağıtıcam forumda bir günlüğüne referans amaçlı ilk başta admin olmak üzere. İyi çalışmalar herkese.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Direkt satışları iptal ediyorum ortalama 50$lık hesaplar toparlayıp dağıtıcam forumda bir günlüğüne referans amaçlı ilk başta admin olmak üzere. İyi çalışmalar herkese.

dağıtmana gerek yok dedikleri gibi sana yazdım bana yüksek hesap ver kullanayım sabit bana sat ne var ne yoksa.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar