Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

⭐ 50 Adet Google News Kayıtlı ⭐ DA +50 ⭐ Footer Backlink 1 YIL GARANTİLİ ⭐

İŞ ALIMI AÇIK

- - - - - - - - - - SeoBayi - - - - - - - - - -

50 Adet Forum Sitesinden Footer Backlink Çıkıyorum Anahtar Kelime ile - 5x Link Kısaltma 301 Yönlendirme Link Url Yapısı Anahtar Kelime ile 15 - 20k Yorum Backlink Basıyorum Ana Siteye Yönlendiren. ( Footer Backlinkler 1 Yıllıkdır, Hediye 5x ise Ömürlüktür. )

Paket İçeriği Hakkında: http://gg.gg/Footer-Backlink-Paketi

* * * * * * * * * * * * * * *

YILMA, PES ETME, VAZGEÇME ! BAŞARMAK SENİN ELLERİNDE...

5x Link Kısaltma Servisi ile Ana Sitenize yada Sizin İstediğiniz Url Kısaltıp Url Yapısı Anahtar Kelime Olucak Şekilde Kısaltıyorum, 15 - 20k Sitede Anahtar Kelime İle Yorum Backlink Basıyorum Bu Kısa Linklere. ( Ömürlüktür )

250 Adet Forum Sitesinde Makaleniz ve Anahtar Kelimeniz İle Konu Açıyorum, İsterseniz Resim, Banner ve Kaynak Açık Url Yazı Sonu Ekliyorum.

* * * * * * * * * * * * * *

50 Adet Dünya Enleri, İndex Alan, Otoriter Sayfanızı Manuel Açıyorum ve Sizin Ana Sitenize Yönlenen Anahtar Kelime Ekliyorum ve Bu 50 Otoriter Dünya Enleri Sitesine Ayrı Ayrı Tek Tek 15 - 20k Yorum Backlink Basıyorum ve İndex Alması İçin Özel Proxylerim ile Ping, İmleme İşlemi Yapıyorum.

* * * * * * * * * * * * * *

NOT: İletişim hatlarımıza yazıp ikna edilmeyi beklemeyin, talep edilen paket açık bir şekilde içerikleri yazıyor ve KUSURSUZ bir şekilde diyagram çizilmiş halde sizlere uygun ve en iyi şekilde sağlıyoruz.
TAMAMEN KARAR VERMEDEN BİZLERİN ZAMANINI ÇALMAYIN.

WhatsApp ve Müşteri Temsilcisi için İletişim
+90 (422) 606 06 30

Forum Dışı İletişim İçin
E-Mail; [email protected]
Skype; live:.cid.7956d69909b17147

Son düzenleme:
Haber Siteleridir, Forum üzerine kurulmuştur daha hızlı index alması için bilen kişi gönül rahatlığı ile talep edicektir.
Bütün Siteler 24 Saat İçerik girilmektedir. İNDEX SAYILARI OLDUKÇA İYİDİR.

Google ads alanı