Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

5 Adet Sağlam Hacklink Kısa Süreliğe 100 TL Kaldırılmama Garantisi

Katılım
27 Ağu 2020
Mesajlar
33
5 Adet Sağlam Hacklink Kısa Süreliğe 100 TL Kaldırılmama Garantisi, Ücretler Peşin Alınacaktır, Eklemeler anında yapılacaktır...

Site değerleri: Ve Skype: live:c78054bf0b4ae16
 

Ekli dosyalar

Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
75
artık kime güvenecez şu link olaylarına bir çözüm bulunamadı aynı shell 100 kişide var
 

Akuma

Platin Üye
Katılım
1 Ağu 2018
Mesajlar
47
Konum
KOCAELİ
ever para yatırdım ve linkler eklenmedi birde cocuguma varana kadar küfür yedim biz onun kim oldugunu bilmiyormusuz akrabaları varmış mafya imiş bizi yaşatmazmış vs vs bir ton kuru gürüldü @Egemen bu arkadaşı ve bu arkadaş gibi dolandırıcıları ve klavye erkeklerini uzaklaştırmanı istiyorum bu forumdan
 

krizbaz

Platin Üye
Katılım
15 Haz 2018
Mesajlar
26
konu sahibi arkadaş benim panelimi kullanıyordu.kendisiyle anlastık ödemenin bir kısmını yapmıştı kalan kısmını ödemedi daha sonra öğrendimki benden alıdığı lınklerı satıcam diye insanlardan para alıp kaç mış kendisi ile artık herhangi bir ticari bağım yoktur madur olan arkadaşlara geçmiş olsun.
 
Google ads alanı