40.000 sermayesi olan herkese günlük 200 - 1.000 Lira arasında kazanç imkanı.

Rex

Çalışkan Üye
Merhabalar.

Öncelikle başlıkta yazan rakam 20.000 sermaye olarak düşünülmeli.
Çünkü söz konusu miktarın yarısını ben alacağım.
Kendi adına kayıtlı olan banka hesabına ait ekran görüntüsü yollamayan kimseye hiçbir şekilde iş konusunda bilgi vs vermeyeceğim.

İşleyiş tamamen ( sansürlenmiştir ) alıp ( sansürlenmiştir ) satmakla alakalıdır.
( sansürlenmiştir ) OYNAMIYOR, TAHMİN YAPMIYORSUNUZ...
Hiçbir şekilde tek bir Lira dahi kaybedilmesi söz konusu değildir.
Kısaca açıklamak gerekirse, sıfır risk ile ayda minimum 6-7 bin Lira kazanç sağlayabilirsiniz.
Üstelik bunu günün çok kısa bir zamanını harcayarak yaparsınız. Ve harcayacağınız zaman dilimini çoğunlukla siz belirlersiniz.

Ben aylık 10.000 değil, 25.000 kazanmak istiyorum mu diyorsunuz? O halde sermayenizi azda olsa artırıp, gün içerisinde ayırdığınız zamanı uzatmanız yeterli olacaktır.

İlgilenen arkadaşlar varsa, ekran görüntüsü ile birlikte özel mesaj atabilir, telefon numaralarını iletebilir.
Yalnızca 2 kişi ile çalışacağım...

İsteyen olursa, 2014'te kurs alıp hayatını yukarıdaki işleyişle devam ettiren 1-2 referans ( sansürlenmiştir ) nicki verilebilir.

Tabut

Bedel.
Platin Üye
Rex abim daha önce bahsetti ve sonunda konusunu açtı 2 kişi için hayatının kaçırılmayacak fırsatı :) bu fırsat bidaha gelmez

Rex

Çalışkan Üye
Mesaj atan 3 arkadaş oldu 2 günde.
Şunu belirtmek istiyorum; kesinlikle team kullanarak bağlanıp görme şansınız vs yok.
Dileyen arkadaşlar gerek misafirim olarak, gerek kısa süre benim onlara misafir olmamı sağlayarak söz konusu işi öğrenebilirler.
Veya gerek duymayanlar telefon üzerinden detay alabilirler.
Kesinlikle ödeme almadan işin tamamını öğretmem beklentisinde olunmamalı.
Bunları kabul etmeyen kişiler lütfen konuya dair mesaj atmasınlar.

Rex

Çalışkan Üye
2 kişilik kontenjandan bir tanesi mevcut artık...

hazard

Yeni Üye
Mesaj atan 3 arkadaş oldu 2 günde.
Şunu belirtmek istiyorum; kesinlikle team kullanarak bağlanıp görme şansınız vs yok.
Dileyen arkadaşlar gerek misafirim olarak, gerek kısa süre benim onlara misafir olmamı sağlayarak söz konusu işi öğrenebilirler.
Veya gerek duymayanlar telefon üzerinden detay alabilirler.
Kesinlikle ödeme almadan işin tamamını öğretmem beklentisinde olunmamalı.
Bunları kabul etmeyen kişiler lütfen konuya dair mesaj atmasınlar.

Bahsettiğiniz ( sansürlenmiştir ) kırma ( 3 seçenek ( sansürlenmiştir ) oynama )olayı mı?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar