250 Site Backlink Listesi Ahrefs Dr, Moz Da-Pa Yazılı Tablo

daniel1336

Üye
Forum Dışı İletişim:
Whatsapp: 262 606 0 726

!!! DİKKAT !!!
!!! BU SİTELERDEN TANITIM SATIŞI YAPILMIYOR; !!!
!!!
SADECE FOOTER LİNK !!!

1000-3000-5000 sitemiz yok, 3 arkadaştan el emeği göz nuru sürekli güncellenen, hepsi 1 yıldan uzun süre domaini uzatılmış, kendimize ait 250 siteden link satışı. Günde onlarca tanıtım satılan siteler değil, sıfır tanıtım satışı yapılan ve bu yüzden güçlü etki yaratan tertemiz footer backlinkler siteler. Link kaldırma kesinlikle olmaz kendi sitemiz. Uzun süre çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Önce biz değil siz kazanın ki her ay düzenli çözüm ortağınız olalım birlikte uzun süre kazanalım.

Sitelerin ortalaması 2017’den bu yana aktif sitelerdir. Domainleri güçlüdür içlerinde 1995 kayıtlı çoğu forum üyesinden yaşlı domainler bile var!

Site listemiz:

Ödeme Yöntemleri: Kripto para, hizmet takası, banka transferi

Forum Dışı İletişim:
Whatsapp: 262 606 0 726

FARKLI IP Adresleri

3 Arkadaş kendi sitelerimizdir. Her gün bizzat baktığımız el emeği ve göz nuru sitelerdir. 5 Yıldır aralıksız alım yapan müşterilerimiz var ! İşimizi düzgün yapıyoruz arkadaşlar, uzun süreli çalışmak isteyenler buyursun görüşelim lütfen. Aylık takribi 5K lık özgün makale girişleri yapılıyor. Kazandığımızı sitelerimize yatırıp güçlendiriyoruz. Ful imaj bazlı yedek alınıyor, siteler 6 farklı suncuya dağılmış durumda. Kesinti, veri kaybı vb. durumda sitelere anında müdahale edilir, uzun süreli ve kalıcı link (Google'ın en sevdiği ! :) )

Aldığınız Backlink Binlerce Google Sonucuna Yansır ve Size Olumlu Geri Dönüş Sağlar.

Kaliteli sitelerden, sınırlı sayıda satış. Yüksek Ahrefs DR, UR, Moz DA, PA, Yüksek İndeks Sayıları, Düşük Spam Skor. Piyasanın en sağlam sitelerinden tanışma fiyatı sunabiliriz.

Ahrefs Domain Rating (DR): 70+ Gibi Efsane Değerler Vardır

Son düzenleme:

daniel1336

Üye
1 arkadaşla anlaşıldı, satışlar devam ediyor arkadaşlar

Kaan

Azimli Üye
Tanıtım satıyorsanız siteleri PM lütfen

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
pm atarmısın forumdu sanırım çoğu dimi ?

daniel1336

Üye
Fiyatlar bayrama özel düştü, ilgilenen arkadaşlar ulaşsın lütfen.

daniel1336

Üye
Kampanya başladı arkadaşlar seç beğen al kendin seç, ilgilenenler liste için iletişime geçebililer.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar