Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

%100 Özgün İçerik Makaleler ( Örnekler Mevcuttur )

Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
21
Merhabalar. Senelerdir esc. ve çeşitli blog makale yazımı ile uğraşıyorum. Hobi olarak değil evimin geçimini sağladığım mesleğim bu. Tamamıyla özgün içerikli, copy durumuna rastlamayacağınız, kelime tekrarının olmadığı ve dil kurallarına uygun yazılarımdan son derece memnun kalacağına inanıyorum ihtiyacı olan arkadaşların.

Tarzımı genelde sabit tutmaya çalışıyorum. Özel bir istek olmadığı sürece ek'te bulunan örnekteki gibi işler çıkıyor ortaya.

https://r.resimlink.com/E7gJ.png

Buradan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca istiyorsanız anahtar kelime kullanım ve paragraf sayısını siz belirleyebilirsiniz. Ortalama 250-275 kelime arası oluyor. Güven kazanmak adına daha fazla örnek isteyen olursa pm yoluyla skype adreslerini bırakabilir yahut isteyebilirler. Detaylı bilgilendirme özelde yapılacaktır.

( not: Tek sefer için değil, düzenli çalışabileceğim uzun vadeli projelere ekip arkadaşınız olarak dahil olmak istiyorum. )
 
Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
21
Konu yeniden güncel. Lütfen sadece uzun vadeli düşünen ve düzenini oturtmuş çalışma arkadaşları ulaşım sağlasın.
 
Google ads alanı